|
|

Startuje projekt „Příznivci úvalského fotbalu sobě“!

Fotbal je o sdílené radosti, o vzájemné podpoře a dosažení společných cílů. Pro rozvoj a chod klubu je nutné zajistit financování provozu a údržby našeho jediného hřiště, které je používáno všemi od těch nejmenších přípravek až po mužstva mužů. Získat dostatečně velký obnos peněz v této době a čase, je takřka nemožné a jednodušší způsob získáním peněz z prostředků Fotbalové asociace a dalších úřadů je taky velmi těžké!

 

… a tak nabízí výjimečná a dost možná dokonce historická příležitost


Podpořte klub, a můžeme se těšit ze společného díla a staňte se patronem vybrané části našeho jediného hřiště.

 

Představujeme Vám Projekt Příznivci úvalského fotbalu sobě ten je určen všem příznivcům úvalského klubu.

O co jde?


Na webových stránkách, facebooku a také přímo v našem areálu najdete model  fotbalového hřiště rozděleného na více než čtyři sta polí.

Vyberte si svůj díl hřiště na jednu celou fotbalovou sezonu

 - třeba před brankou, u postranní čáry nebo u rohového praporku. Sami nebo společně s přáteli, se spoluhráči v týmu nebo třeba se svojí firmou. Uhrazením příspěvku, jehož výše je uvedena v pravidlech na stránkách klubu nebo ve vývěsce na hřišti, se stanete jeho sponzorem a patronem. Výše příspěvku se pohybuje od 1.000,- Kč výše. Jednotlivé ceny najdete v průběhu příštích dní na webu SK Úvaly nebo ve vývěsní skřínce na hřišti. Několik výjimečných polí například se značkami pokutových kopů budou nabízena zvlášť v aukci na webových stránkách www.skuvaly.cz.

Na plánku možná pole vypadají malá, ve skutečnosti však každému odpovídá plocha o více jak deseti metrů čtverečních. Navíc můžete koupit i více polí, třeba celé vápno…! Jedinou podmínkou je, aby ještě nebylo obsazeno. Se zcela exkluzivním pocitem výhradního patrona pak budete moci sledovat, jak se úvalům na „vašem“ kousku hřiště hraje, útočí či brání.

Ať už si vyberete jakékoliv pole, bude to výborná investice hned z několika důvodů:


(a) v první řadě podpoříte svůj klub. Všechny příspěvky budou použity pouze na věci spojené s provozem a údržbou hřiště. Pomůžete klubu, aby hřiště bylo v co nejlepší „kondici“ a aby na něm mohly trénovat a hrát desítky dětí přípravek, žáků, dorostenců a mužstev mužů;

(b) můžete své pole pojmenovat. Dát mu své jméno nebo na něj umístit logo své firmy - na plánu, který bude k vidění před šatnami, na webu i facebooku, ale samozřejmě také v podvědomí všech úvaláků. Můžete také vymyslet vlastní pojmenování. Možná tak jednou vstoupíte do fotbalové terminologie, alespoň té úvalské… Třeba bude jednou míč lítat z „Pepíkova rohu“ na „Jirkovu parketu“… nebo někam jinam podle právě vaší fantazie;

(c) obdržíte originální certifikát, který bude nejen prokazovat vaše úvalské srdce, ale může sloužit také jako netradiční, ovšem velmi praktický dárek. Potěší obdarovaného či obdarovanou, ale také stovky příznivců úvalského fotbalu. A přitom však zabere jen velmi málo místa.

(d) můžete si snížit daňový základ o výši daru takto poskytnutého na podporu sportovní činnosti, za tím účelem bude dárci vystaveno písemné potvrzení.

(e) můžete získat bonus. Prvních 20 sponzorů s příspěvkem aspoň 5.000Kč dostane navíc dres klubu. Bude-li příspěvek činit 15.000,- Kč nebo více, získá každý takový patron jako bonus základní reklamní balíček zahrnující reklamní panel 2 x 1m na skutečném hřišti, reklamní banner na webových stránkách klubu a další plnění určená pro sponzory klubu například sadu reklamních předmětů.

Jak postupovat:

Zájem o konkrétní pole sdělte, prosím panu Petru Kostkovi, e-mailem  na adresu konopiste@centrum.cz  nebo na tel. č. 721 723 719. Váš výběr bude nejpozději do 24 hodin potvrzen a pole, pokud bude volné, ihned rezervováno. Platbu příspěvku  lze provést dle dohody v hotovosti nebo převodem na účet klubu.

Následně už postačí jen vymyslet, jak se vybraný kousek hřiště bude jmenovat nebo jaké logo, nápis či reklamu si necháte na samolepku velikosti vybraného políčka natisknout a na čí jméno vystavit certifikát - koho by mohl potěšit jako dárek.

Zobrazeno: 1123x