|
|

VELKÁ PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ!

 

 Letní soutěž amatérských fotografů probíhá ode dneška 1. července do konce 31. srpna 2019, do půlnoci. Soutěž se samozřejmě týká fotbalu a fotbalových hřišť a stadionů, která o letních měsících navštívíte a vyfotografujete.

Cílem je získat nejkurióznější záběr z fotbalového dění v době léta. Letní fotbalové turnaje, příprava hřiště na novou sezonu, soutěže a zábava na hřištích, to všechno Vám bude inspirací.

Podmínkou přihlášení fotografie do soutěže je, aby na fotografii byla zachycena základní věc fotbalu: hřiště nebo fotbalový míč. Pro lidi se smyslem pro „detail“ upřesňuji: hřiště jakékoli velikosti, kde se v době focení hraje fotbal, fotbalový míč všech hracích velikostí dle pravidel FAČR :o)).

Každý fotograf/osoba může do soutěže přihlásit maximálně čtyři fotografie a čtyři videa v délce maximálně 10 vteřin. Foceno a natáčeno telefony nebo kamerou.

Svoje záběry vkládejte do komentářů v průběhu prázdnin na naší facebookovou stránku:                     

„FOTBALHRISTE.CZ“

Nejlepších patnáct záběrů (fotografie a videa dohromady) vybereme v naší redakci a oceníme věcnou výhrou. Připraveny pro vás jsou reklamní předměty našeho webu, půlroční předplatné jednoho fotbalového časopisu, výherní losy s možností velké výhry.

 

 

                  SOUTĚŽ ZAČÍNÁ!

Zobrazeno: 1210x